top of page
DSC_4332.jpg

Pomůcky

Níže najdete přehled speciálních pomůcek, které jsou k dostání v našem YOGA CENTRU. Najdete u nás jak základní pomůcky ke cvičení Iyengar yogy, tak velké dřevěné pomůcky. Zároveň vám také nabízíme literaturu, která se věnuje cvičení Iyengar yogy, teorii a filosofii. Pro objednání položek nás prosím kontaktujte  ve formuláři případně volejte 736 473 773.

 
Jóga pro sportovce BKS Iyengar /Light on Yoga

Literatura

Jóga pro sportovce BKS Iyengar/ překlad Yoga for Sports

První vydání knihy B.K.S.Iyengara: "Jóga pro sportovce", které vychází v češtině 1.12.2020.
Autor knihy patří k lidem, kteří v minulém století významně ovlivnili jógu obecně a výrazně podnítili zájem západního světa o ni.
Kniha je velmi vhodná nejen pro ty, kteří se aktivně zajímají o jógové cvičení a praktikují je, ale je vhodná pro každého, kdo sportuje na jakékoliv úrovni.


Nabízí řadu kompenzačních cvičení a rovněž i podnětů k zamyšlení.

Cena 1099 Kč

Jóga pro sportovce BKS Iyengar /Light on Yoga

Literatura

Výklad jógy překlad Light on Yoga

Dostává se vám do rukou Výklad jógy – kniha, kterou B. K. S. Iyengar vydal v roce 1966 pod názvem Light on Yoga. Tato publikace představuje 216 klasických ásán a stala se biblí pro všechny učitele a studenty (nejen) hatha jógy. Učitelé jógy po celém světě dodnes odkazují na dokonalé provedení zde vyobrazených pozic.

 

Ani více než čtyřicet let po jejím prvním vydání neexistuje podrobnější a ucelenější text o józe a provedení jednotlivých ásan. B. K. S. Iyengar vydal mnoho dalších knih, z nichž mezi nejvýznamnější patří Light on Pranayama, Light on the Yoga Sutras of Patanjali, Light on Life, Yoga: The Path to Holistic Health a Yaugika Manas: Know and Realize the Yogic Mind.

Cena 810 Kč

Výklad jógy BKS Iyengar /Light on Yoga

Literatura

Výklad pránájámy BKS Iyengar/ překlad Light on Pranajama

Výklad pránájámy. Tato publikace je uceleným průvodcem pránájámou, vznešeným uměním ovládání prány prostřednictvím dechu. Představuje praktický návod, jak provádět 12 technik pránájámy spolu s vyčerpávajícím pojednáním o teorii, přípravě pro cvičení pránájámy, umění sedu, stavu mysli, nádích a čakrách, bandhách a o umění nádechu, výdechu a zádrže dechu mezi nimi.

 

Knihu uzavírají pojednání o meditaci a relaxaci a ucelený 200 týdenní kurz prájájámy pro každodenní praxi. Tato publikace by díky své ucelenosti neměla chybět v knihovně žádného pilného studenta jógy. Stejně jako Výklad jógy v oblasti cvičení ásan, ani Výklad pránájámy nebyl dosud co do rozsahu a propracovanosti překonán.

Cena 610 Kč

Výklad pránájámy BKS Iyengar /Light on Yoga

Literatura

Výklad Pataňdžaliho Jógasuter B.K.S. Iyengar

Je opravdu mimořádný počin, že přibližně dva a půl tisíce let poté, co věhlasný Pataňdžali sepsal své první pojednání o józe, vzniká k tomuto dílu – jako hold neustávající snaze lidstva – moderní komentář, a navíc jej dnešnímu světu představuje jedna z hlavních osobností jógy současnosti, můj učitel B. K. S. Iyengar. 

 

Nenajdeme mnoho prakticky zaměřených umění, nauk či pohledů na dokonalost lidského těla, mysli a ducha, které by přetrvaly po tak dlouhou dobu, aniž by sklouzly k nějakému náboženskému vyznání či katechismu. Józe se však může věnovat kdokoli. Proto je tato kniha k dispozici všem –    a zároveň představuje významný milník v historii jógy jako takové. 

 

                                                                                        Jehudi Menuhin

Cena 710 Kč

kniha_vyklad jogasuter.jpg

Další doporučená literatura

Jóga v pohybu pro začátečníky, Geeta S.Iyengar

Hladovění pro zdraví, MUDr. Vilma Partyková

Praktická urinoterapie, MUDr. Vilma Partyková

Urinoterapie a nemoci, MUDr. Vilma Partyková

Vaříme nemocným s rakovinou a nejen pro ně, MUDr. Vilma Partyková

Spirální stabilizace páteře – Zdravá záda 12 cviků

Svalové řetězce

240 kč

260 Kč

260 Kč

260 Kč

260 Kč

490 Kč

630 Kč

Objednávkový formulář

Objednávkový formulář

Vyberte produky, které vás zajímají
Dřevěné pomůcky - ceny na vyžádání
Literatura
Doprava

Děkujeme za vyplnění objednávkového formuláře, jakmile to bude možné ozveme se Vám.

bottom of page