top of page

David Meloni (Florencie, IT)

3. seminář LEVEL II

Tickets Are Not on Sale
See other events
David Meloni (Florencie, IT)
David Meloni (Florencie, IT)

Čas & Místo

19. 5. 2023 18:00 – 21. 5. 2023 12:00

Yoga Centrum Brno, 74, Fanderlíkova 3206/74, 616 00 Brno-Žabovřesky

Kurz

Tento víkendový workshop je druhým za čtyř, které proběhnou v následujícím roce. Cvičení bude zaměřeno na ásány a pránájámu z oblasti úrovně Level II. Jedná se tedy o významné rozšíření praxe pokročilých studentů a zejména o užitečnou přípravu na učitelské zkoušky Level II.

Cvičení je určeno pro pokročilé, zkušené studenty, pravidelně praktikující a cvičící alespoň 5 let Iyengarovu jógu. Cvičení není určeno pro začínající.

Změna programu je vyhrazena. Rádi bychom do výuky zahrnuli i další potřebné prvky a informace vhodné pro výuku Iyengar jógy, ty které by měl učitel této úrovně alespoň pasivně znát, tedy nejen ásány a pránájámu.

David Meloni je jedním z nejkvalifikovanějších učitelů Iyengar jógy. V České republice má řadu svých studentů, žáků. Patří k učitelům, kteří nám dlouhodobě v České republice pomáhají s přípravou a výchovou nových učitelů.

Cena: 240 Euro, při platbě později než 23. 1. 2023 je cena  250 Euro

Přihláška na kurz je platná po zaplacení kurzovného.

Platbu je třeba uskutečnit nejpozději měsíc před začátkem.

-----------------------------------------------------------------------------------

Podmínky přihlášení se na kurz a odstupné (storno podmínky):

Smlouva mezi účastníkem a poskytovatelem kurzu je závazně uzavřena uhrazením celé částky kurzovného. Do okamžiku úhrady celé částky kurzovného není poskytovatelem místo na kurzu garantováno. Po uzavření smlouvy je účastník oprávněn od smlouvy odstoupit (tj. zrušit účast na kurzu) za níže uvedených storno podmínek.

Odstoupení účastníka musí  být učiněno písemně a prokazatelně doručeno poskytovateli kurzu. Při zrušení účasti na kurzu účastníkem 30 dní až 14 dní před předpokládaným zahájením kurzu, je poskytovatel kurzu oprávněn účtovat si storno poplatek ve výši 50% z kurzovného. Při zrušení účasti na kurzu účastníkem méně než 14 dní před předpokládaným zahájením kurzu, je poskytovatel kurzu oprávněn účtovat si storno poplatek ve výši 100% z kurzovného.

-----------------------------------------------------------------------------------

Share This Event

bottom of page