top of page

Cvičení při potížích s kolenem: Jan Černý (Brno, CZ)

Kurz je vhodný pro osoby, které mají potíže s koleny, ale i pro osoby zdravé. Doporučujeme pro ty, kteří cvičí Iyengar jógu, jógu obecně, ale i pro osoby, které cvičí a jakoliv se hýbou a sportují.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Cvičení při potížích s kolenem: Jan Černý (Brno, CZ)
Cvičení při potížích s kolenem: Jan Černý (Brno, CZ)

Čas & Místo

24. 3. 2023 16:30 – 25. 3. 2023 18:00

Brno-Žabovřesky, Fanderlíkova, 616 00 Brno-Žabovřesky, Česko

Kurz

Kurz je vhodný pro osoby, které mají potíže s koleny, ale i pro osoby zdravé. Workshop doporučujeme pro ty, kteří cvičí Iyengar jógu, jógu obecně, ale  i osoby, které cvičí a jakoliv se hýbou a sportují. Je vhodný po potřeby vlastního cvičení i pro cvičitele jako nádstavba a rozšíření jejich praxe. Cvičení není vhodné pro osoby pasivní, není vhodné pro ty kteří se nechtějí hýbat a ani pro ty, kteří očekávají, že absovováním semináře budou vyléčeni.

Obsah semináře:

1. Teorie týkající se problematiky kolena (anatomie, fyziologie, patologie) 2. Cvičení s dopomocí cvičitele, druhé osoby, při potížích s kolenem - výuka vhodných ásán, vhodných variant ásán, výuka dopomoci 3. Vlastní praxe při potížích s kolenem - snaha porozumět vlastním potížím, limitům.                                                                             4. Dechová cvičení a praxe pránajámy při potížích s koleny.

Cena za celý víkend:  2.880,-Kč/120,-€

Přihláška na kurz je platná po zaplacení kurzovného.

Platbu je třeba uskutečnit nejpozději týden před zahájením kurzu.

Program


  • 2 hodiny

    Cvičení při potížích s kolenem

    Hlavní tělocvična

  • 10 hodin

    Cvičení při potížích s kolenem

Share This Event

bottom of page